SFE3010A-6R8M-F-HF
MFR.Part #
SFE3010A-6R8M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464043
Package
SMD,3x3mm
Description
397mΩ 6.8uH 600mA 650mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS