SFE4030A-681M-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-681M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464094
Package
SMD,4x4mm
Description
140mA 190mA 680uH 9.854Ω ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS