SFE5040B-151M-F-HF
MFR.Part #
SFE5040B-151M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464296
Package
SMD,5x5mm
Description
150uH 670mA 700mA 840mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS