SFE3015A-560M-F-HF
MFR.Part #
SFE3015A-560M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463922
Package
SMD,3x3mm
Description
1.664Ω 340mA 340mA 56uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS