SFE4012A-120M-F-HF
MFR.Part #
SFE4012A-120M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463938
Package
SMD,4x4mm
Description
12uH 377mΩ 660mA 700mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS