DSE575047-2R2M-HF
MFR.Part #
DSE575047-2R2M-HF
JLCPCB Part #
C22464020
Package
SMD,5.7x5mm
Description
2.2uH 38mΩ 4A 5.6A ±20% SMD,5.7x5mm Power Inductors ROHS