SFE4012A-150M-F-HF
MFR.Part #
SFE4012A-150M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463939
Package
SMD,4x4mm
Description
15uH 442mΩ 560mA 640mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS