SFE4015B-6R8M-F-HF
MFR.Part #
SFE4015B-6R8M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463952
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5A 1.8A 218mΩ 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS