SFE8040A-1R0N-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-1R0N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464219
Package
SMD,8x8mm
Description
14A 1uH 6.9A 8mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS