SFE3012A-R22N-F-HF
MFR.Part #
SFE3012A-R22N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464049
Package
SMD,3x3mm
Description
220nH 22mΩ 3.5A 4.6A ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS