SFE201610-4R7M-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFE201610-4R7M-HF
JLCPCB Part #
C22464312
Package
SMD,2x1.6mm
Description
4.7uH 430mΩ 800mA 900mA ±20% SMD,2x1.6mm Power Inductors ROHS