SFE4018A-150M-F-HF
MFR.Part #
SFE4018A-150M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463971
Package
SMD,4x4mm
Description
15uH 325mΩ 940mA 940mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS