SFE6028A-1R0N-F-HF
MFR.Part #
SFE6028A-1R0N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464161
Package
SMD,6x6mm
Description
12mΩ 1uH 5.7A 8A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS