VSRP2512S1-R500J
MFR.Part #
VSRP2512S1-R500J
JLCPCB Part #
C4085674
Description
-55℃~+155℃ 1W 500mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS