VSRP2512S1-R600J
MFR.Part #
VSRP2512S1-R600J
JLCPCB Part #
C4283165
Description
-55℃~+155℃ 1W 600mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS