VSRP2512S1-R015J
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
VSRP2512S1-R015J
JLCPCB Part #
C4062198
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 1W Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS