MSN24VD03-GR
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
MSN24VD03-GR
JLCPCB Part #
C17520996
Package
LGA-44(8.6x9.4)
Description
1 3A 5.1V~20V 5.1V~24V 94% LGA-44(8.6x9.4) DC-DC Power Modules ROHS