PFR03S-112-FNH
MFR.Part #
PFR03S-112-FNH
JLCPCB Part #
C4260148
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS