RL0816T4F-F-R035-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
RL0816T4F-F-R035-FNH
JLCPCB Part #
C4276275
Description
333mW 35mΩ Current Sense Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS