CMLE064T-R36MS1R407
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
CMLE064T-R36MS1R407
JLCPCB Part #
C17355658
Package
SMD,7.6x6.6mm
Description
1.4mΩ 23A 30A 360nH ±20% SMD,7.6x6.6mm Power Inductors ROHS