VSRP1206S1-R150J
MFR.Part #
VSRP1206S1-R150J
JLCPCB Part #
C4325374
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS