PST041H-4R7MS
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PST041H-4R7MS
JLCPCB Part #
C367334
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.8A 1.8A 4.7uH 70mΩ ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS