SDER041H-1R0MS
MFR.Part #
SDER041H-1R0MS
JLCPCB Part #
C17367243
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 25mΩ 3.5A 4.3A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS