CC6937S8-5FB030
Extended
Manufacturer
Cross chip
MFR.Part #
CC6937S8-5FB030
JLCPCB Part #
C41421927
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 0.5mΩ 1.5us 230kHz 3750Vrms 5V 66.67mV/A Support ±30A SOP-8 Current Sensors ROHS