CC6926T9-5FB100
MFR.Part #
CC6926T9-5FB100
JLCPCB Part #
C41421959
Package
TO-263-7
Description
-40℃~+125℃ 1.2us 20mV/A 250kHz 5000Vrms 5V Support ±100A TO-263-7 Current Sensors ROHS