CC6906T9-3FB300
MFR.Part #
CC6906T9-3FB300
JLCPCB Part #
C22375273
Package
TO-263-7
Description
-40℃~+125℃ 1.2us 200Vrms 250kHz 3.3V 4.4mV/A Overcurrent Protection、Bidirectional detection、Under-voltage lockout、Power-on reset Support ±300A TO-263-7 Current Sensors ROHS