CC6921SO-10A
MFR.Part #
CC6921SO-10A
JLCPCB Part #
C5144719
Package
SOP-16-W
Description
-10A~10A -40℃~+125℃ 1000Vrms 200mV/A 20mA 5V SOP-16-W Current Sensors ROHS