MGW1R51212
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
MGW1R51212
JLCPCB Part #
C5669617
Package
SIP,17x8.5mm
Description
1.5kV 12V 2 65mA 83% 9V~18V SIP,17x8.5mm Isolated Power Modules ROHS