MGW1R51215
MFR.Part #
MGW1R51215
JLCPCB Part #
C5669620
Package
SIP,17x8.5mm
Description
1.5kV 15V 2 50mA 81% 9V~18V SIP,17x8.5mm Isolated Power Modules ROHS