MGW1R52415
MFR.Part #
MGW1R52415
JLCPCB Part #
C6090621
Package
SIP,17x8.5mm
Description
1.5kV 15V 18V~36V 2 50mA 80% SIP,17x8.5mm Isolated Power Modules ROHS