TV06B7V5JB-HF
MFR.Part #
TV06B7V5JB-HF
JLCPCB Part #
C2445187
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 100uA 12.9V 46.51A 600W 7.5V 8.33V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS