ACDBMT1150-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ACDBMT1150-HF
JLCPCB Part #
C5553372
Package
SOD-123H
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150V 1A 30A 500uA@150V 900mV@1A SOD-123H Schottky Diodes ROHS