ATV06B150JB-HF
MFR.Part #
ATV06B150JB-HF
JLCPCB Part #
C2446955
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 24.4V 24.59A 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS