SMAJ16A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ16A-HF
JLCPCB Part #
C2445148
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 15.4A 16V 17.8V 26V 400W 5uA TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS