SMAJ18A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ18A-HF
JLCPCB Part #
C2445116
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 20V 29.2V 400W 5uA TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS