TV04A171J-HF
MFR.Part #
TV04A171J-HF
JLCPCB Part #
C2444789
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.45A 170V 189V 275V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS