ATV04A780JB-HF
MFR.Part #
ATV04A780JB-HF
JLCPCB Part #
C2444084
Description
-55℃~+150℃ 129.6V 1uA 3.09A@10/1000us 400W@10/1000us 78V 95.8V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS