ATV30C180J-HF
MFR.Part #
ATV30C180J-HF
JLCPCB Part #
C2447496
Description
-55℃~+150℃ 102.74A 18V 20V 29.2V 2uA 3kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS