5KP110CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
5KP110CA-G
JLCPCB Part #
C2625103
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 28.25A 2uA 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS