ABZT52C3V6-HF
MFR.Part #
ABZT52C3V6-HF
JLCPCB Part #
C3764642
Description
1 Independent 3.4V~3.8V 3.6V 500mW 5uA@1V 600Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS