CZRUR5V1B-HF
MFR.Part #
CZRUR5V1B-HF
JLCPCB Part #
C7455868
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 150mW 2uA@2V 4.97V~5.23V 5.1V 50Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS