CZRQR5V1B-HF
MFR.Part #
CZRQR5V1B-HF
JLCPCB Part #
C3013409
Package
SOD-923F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 125mW 2.05kΩ 2uA@2V 4.97V~5.23V 5.1V 50Ω SOD-923F Zener Diodes ROHS