TV15C850J-G
MFR.Part #
TV15C850J-G
JLCPCB Part #
C2447132
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.95A 137V 1uA 85V 94.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS