SMBJ48CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ48CA-HF
JLCPCB Part #
C3702515
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 48V 53.3V 5uA 600W 7.8A 77.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS