CZRFR52C24
MFR.Part #
CZRFR52C24
JLCPCB Part #
C6520323
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@18V 200mW 22.8V~25.2V 220Ω 24V 80Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS