CZRFR52C22
MFR.Part #
CZRFR52C22
JLCPCB Part #
C6206626
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@17V 20.9V~23.1V 200mW 22V 55Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS