CZRFR52C15
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRFR52C15
JLCPCB Part #
C6206623
Package
1005(SOD-323F)
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@11V 110Ω 14.25V~15.75V 15V 200mW 30Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS