CZRF52C3V3-HF
MFR.Part #
CZRF52C3V3-HF
JLCPCB Part #
C6010294
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 25uA@1V 3.14V~3.47V 3.3V 350mW 500Ω 95Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS