TV15C171JB-HF
MFR.Part #
TV15C171JB-HF
JLCPCB Part #
C2448739
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 170V 189V 1uA 275V 5.45A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS