ACPDT-24V
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ACPDT-24V
JLCPCB Part #
C3701136
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 100nA 10pF 1A@8/20us 24V 25V 47V 47W IEC 61000-4-2 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS